Mirada Hotels, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
MENÜ KAPAT
+90 (242) 815 14 80
Error Message

Vista Ana Restoran

Açık büfe olarak sunulan kahvaltı, öğle, akşam yemeklerinde ve gece büfesinde Türk ve dünya mutfağının gizli hazineleri ana restoranımız Vista'da. Çocuklara özel açık büfe, diyet yapan konuklarımız için ise özel «Diyet Büfesi» ana restoranımızda sizleri bekliyor.

Sizleri, Türk mutfağının yanı sıra Fransız, İtalyan, Uzakdoğu, Akdeniz ve Deniz Ürünleri mutfaklarından örneklerin orijinal sunumlarıyla ağırladığımız Vista restoran, sadece damak tadınıza değil yapılan sanatsal sunumlarla gözlerinize de hitap ediyor.

Türk ve dünya mutfağının gizli hazineleri Vista'da tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Şimdiden afiyet olsun!

  • İç Mekan Kapasitesi : 750
  • Dış Mekan Kapasitesi : 250

La Brezza İtalyan Mutfağı

Pescado Deniz Mahsülleri Mutfağı

Anatolia Türk Mutfağı

Sushima

Picanto

Turquesa

Deniz Manzaralı, insanın içini ferahlatan dekorasyonu ile Turquesa snack restoranımız öğle yemeklerini aperatif olarak atıştırmak isteyen siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Summerhouse Yörük Çadırı

Plajdan fazla uzaklaşmadan açlığınızı bir an önce yatıştırmak istiyorsanız, Türk mutfağının çabuk hazırlanan örneklerinin sunulduğu Summerhouse yanı başınızda. Gözleme, börek sizi baştan çıkaracak lezzet seçeneklerimiz arasında.

Patisserie

Nefis kurabiyeler, tatlılar ve insanın içini serinleten dondurmaların sunulduğu Patisserie'nin begonvillerle çevrili bahçesinde kısa bir mola verebilirsiniz.

Lobi Bar

Otelin girişinde bulunan Lobby Bar 24 saat hizmet verir. Bar uluslararası kokteyl çeşitleri ile birlikte geniş kapsamlı alkollü ve alkolsüz içecek servisi verir. Ücretsiz içeceklerin haricinde özel viski, konyak, şampanya, şarap vb. içecekler ücretli olarak servis edilir.

Pool Bar

Havuz kenarında bulunan Pool Bar'da gündüzleri özel içecekler sunulurken akşamları ise özel kokteyller ve gün içerisinde misafirlere aperatifler ikram edilmektedir.

Beach Bar

Deniz kenarında bulunan Beach Bar'da gündüzleri Akdeniz`in mavi deniz manzarası ile birlikte özel içecekler sunulurken akşamları ise özel kokteyller sunulmaktadır.

Siesta Bar

Çam ağaçlarının altında, doğanın sesi ile nezih bir ortamda içecek hizmeti verilmektedir.

The Beach Club

Mirada'nın yenilenen Beach Club'ı sahilde konumlandırılmıştır. Eğlenmeyi tercih eden misafirlerimize akşam saatlerinde hizmet vermektedir.

Disco Bar