Mirada Hotels, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
MENÜ KAPAT
+90 (242) 815 14 80
Error Message

Mirada Del Mar

Genel Bilgi

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Kazancı Holding'in ilk oteli olan Mirada Del Mar 2005 Haziran ayından itibaren hizmet vermektedir.

«Denize Bakış» anlamına gelen Mirada Del Mar, doğal altın sarısı kumsalı, insanın ruhuna ferahlık ve tazelik veren bahçesinde koruduğu yüz yıllık çam ağaçları ile unutamayacağınız anlarla dolu mutlu ve huzurlu bir tatil sunmaktadır.

Benzersiz bir doğaya, tarihi zenginliklere sahip Kemer bölgesinde 100.000 m²'lik yeşil bir alana kurulu «Mirada Del Mar Hotel», Antalya kent merkezine 35 km., Uluslararası Havalimanı'na 45 km. uzaklıktadır. Doğa ve güneşin sakin denizde birleştiği 260 metre uzunluğundaki kum plajında tatilinizin unutulmaz anlarını yaşayabilirsiniz.

542 oda, 1.108 yatak kapasiteli, tüm odalarda merkezi sistem klima, TV (uydu yayını), uluslararası görüşmeye açık telefon, emniyet kasası, minibar, laminat parke, banyolarda duş, WC ve fön mevcuttur.

Ana restoranımızda çocuk büfesi, diyet büfesi ve sigara içilmeyen alanlar mevcut olup Ana restoranımızın haricinde 5 adet A la'carte restoranımız mevcuttur. Rezervasyon yaptırarak Anatolia (Türk mutfağı), Pescado (Balık restoran), La Brezza (İtalyan mutfağı), Picanto (Meksika Mutfağı), Susima (Uzak Doğu & Sushi) restoranlarında nezih bir atmosferde damak tadınıza uygun yemeklerimizi unutamayacaksınız.

Akdenizin sıcak ortamında 24 saat açık lobby bar, havuz bar, beach bar'da susuzluğunuzu giderebilir, Siesta bar'da sessizliğin keyfini özel hazırlanmış kokteyleri içerek çıkarabilirsiniz.

Toplantılarınız veya kutlamalarınız için yararlanabileceğiniz konferans salonları, yorgunluğunuzu atacağınız Spa merkezi, alışveriş olanağı sunan çarşısı hizmetinizdedir.

Hizmet Konsepti

Kalitenin temel ilke olarak benimsendiği Mirada Del Mar' da misafirlerin tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve büyük bir özenle hazırlanmıştır. ''Ultra All Inclusive'' sistemiyle hizmet sunulan Otelimizde her türlü konfora sahip standart odaların yanı sıra, özenle dekore edilmiş suit odalar da bulunuyor. Restoran, bar, spa ve spor alanlarının oldukça ayrıntılarla hazırlandığı Mirada Del Mar'da uluslararası şirket toplantılarının yapılabileceği ve iş adamlarının çalışmalarını sürdürebileceği özel donanımlı toplantı salonları da bulunuyor.

Lokasyon

Bergama Kralı II. Aktalos akıncılarına «Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun» der. Akıncılar kralın bu emriyle yola çıkıp diyar diyar dolaşır ve sonunda Antalya'nın bulunduğu yere geldiklerinde, karşılarındaki eşsiz güzelliğe bakarak «Cenneti bulduk» derler. İşte o gün kurulan kent «Attalia», bu gün de size cenneti hissettirecek... Antalya sahili boyunca uzanan Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Kaş, Finike, Serik, Demre (Kale) ve nice yerler unutulmaz tatiliniz için sizi bekliyor...

Kemer Hakkında

Kemer, yeşille mavinin buluştuğu nitelikli, konaklama, yeme-içme ve plaj tesisleriyle, yat limanlarıyla tarihi kentleriyle önemli bir turizm merkezidir. Yakınında tarihi yer olarak, Phaselis, Olimpos gibi antik bölgelerin de bulunması başka bir çekiciliktir. Buralara karadan ve deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Ayrıca yörede ilgi çekici mağaralar da vardır. Bu Mağaralar Beldibi Mağarası Antalya'nın 27 km güneybatısında deniz kenarındadır. Burada tarih öncesi çağlara ait kalıntılar bulunmuştur.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ İŞLETME POLİTİKASI