Mirada Hotels, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
MENÜ KAPAT
+90 (242) 815 14 80
Denize sıfır Akdeniz tatilleri
İskelede gün boyu keyif
Konforlu ve modern odalar
Mini Club ve oyun alanları
Error Message

Mirada Del Mar

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Kazancı Holding'in ilk oteli olan Mirada Del Mar 2005 Haziran ayından itibaren hizmet vermektedir. ''Denize Bakış'' anlamına gelen Mirada Del Mar, doğal altın sarısı kumsalı, insanın ruhuna ferahlık ve tazelik veren bahçesinde koruduğu yüz yıllık çam ağaçları ile unutamayacağınız anlarla dolu mutlu ve huzurlu bir tatil sunmaktadır.

Benzersiz bir doğaya, tarihi zenginliklere sahip Kemer bölgesinde 100.000 m²'lik yeşil bir alana kurulu «Mirada Del Mar Hotel», Antalya kent merkezine 35 km., Uluslararası Havalimanı'na 45 km. uzaklıktadır. Doğa ve güneşin sakin denizde birleştiği 260 metre uzunluğundaki kum plajında tatilinizin unutulmaz anlarını yaşayabilirsiniz.

Otel

Mirada Del Mar

Mirada Del Mar Hotel’in yer aldığı plaj, deniz suyunun temizliği, donanım ve hizmetler, çevre yönetimi ve çevre eğitimi konularında Mavi Bayrak Kriterleri’ne göstermiş olduğu uygunluktan dolayı 2017, 2018 ve 2019 yılları için ULUSLARARASI MAVİ BAYRAK ÖDÜLÜ’NÜ almaya hak kazanmıştır.

Restoran ve Barlar

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini bir araya getirildiği restoranımızda, otantik Türk ve Osmanlı mutfağı yemeklerinin, en özel tatlarının yer aldığı zengin menü, seçkin bir ortamda misafirlere servis edilir.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

SPA & Wellness

Zen resimleri, etnik mistik müzik, doğal objeler, tümü bir araya gelir ve ilham verici bir huzur duygusu yaratmak için birleşirler…

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Eğlence ve Aktiviteler

Mirada Del Mar Hotel'de sıkılmak için hiç zamanınız olmayacak. Otelden dışarı adımınızı atmadan yapabileceğiniz sayısız aktiviteyi görünce şaşıracaksınız.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Aktiviteler

Mirada Del Mar

Tenis

Gündüz Aktiviteleri

Gece Aktiviteleri

Spor

Havuzlar

Deniz ve Güneş

Çocuk Kulübü

Hayvanat Bahçesi

Odalar ve Suitler

Mirada Del Mar

Comfort Oda

Toplam sayısı 412 adet olan Comfort odalarımızın genişliği 26m2 ile 32m2 arasında değişmektedir. Renkli dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızda zemin laminat parke kaplıdır. Comfort odalar ana binada yer almaktadır.

Garden Chalet

Toplam sayısı 110 adet olan Garden Chalet odalarımızın genişliği 26m2 ile 32m2 arasında değişmektedir. Renkli dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızda zemin laminat parke kaplıdır.

Engelli Odası

Engelli misafirlerimizin bizimle paylaşacakları keyifli zamanlarında kullanmaları için özel projelerle tasarlanmış odalarımızdır. İhtiyaç duyulabilecek her türlü fiziki şeklin entegre edildiği odalar misafirimizin kendini evinin alıştığı düzeninde hissettirmek ve tatilini keyifli hale dönüştürmek için hazırlandı.

Aile Odası

Genişliği 48 m² olan çocuklu ailelerin tercihleri düşünülerek inşa edilmiş olan aile odalarımız birbirinden bağımsız iki ayrı odadan oluşmaktadır.