Mirada Hotels, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
MENÜ KAPAT
+90 (352) 342 21 00
Adrenalini yükseltme zamanı!
Tutkunuzu takip edin!
Hayallerinizin ötesine açılan bir kapı...
Erciyes’in büyüsünü keşfe çıkın!
Konaklama standartlarının zirvesinde…
Error Message

Mirada Del Lago

Kayak için en iyi alt yapı ve en büyük piste sahip olan , Erciyes Kayak merkezinde konumlanan . Kazancı Holding iştiraki , AKSA TÜRİZM İŞLETMELERİ bünyesinde ERCİYES MİRADA DEL LAGO Otel farklı mimarisi ve modern iç dizaynı ile 2007 yılından itibaren siz değerli konuklarına hizmet vermektedir.

Otel 12 ay boyunca hizmete açık olup , 105 oda ve genel kullanım alanları ile sadece kar tatilinize değil , diğer bütün beklentilerinize cevap verecek niteliğe ve donanıma sahiptir. Türkiye’nin her yerinden kara ve hava yoluyla en kolay ulaşılabilir Kayak merkezidir .Otelimiz pist alanının hemen karşısında olup, 2016-2017 DÜNYA SNOWBOARD ŞAMPİYONASINA ev sahipliği yapmıştır. Eğlencenin ve kayakseverlerin vazgeçilmez buluşma noktasıdır.

Mirada Del Lago Otel 235.000 metrekare alan üzerine kurulu olup toplamda 105 oda 264 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis Erciyes kayak merkezinde olup, Kayseri merkeze 25 km, Kayseri Havaalanına 28 km mesafede bulunmaktadır.

Otel

Mirada Del Lago

Mirada Del Lago Otel 235.000 metrekare alan üzerine kurulu olup toplamda 105 oda 264 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis Erciyes kayak merkezinde olup, Kayseri merkeze 25 km, Kayseri Havaalanına 28 km mesafede bulunmaktadır.

Restoran ve Barlar

Ana restaurant, A la carte vista restaurant, Turkuaz şömine, Mercan şömine, Lobby bar ve Disco bar gibi Yiyecek & İçecek alanlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

SPA & Wellness

Otelimizin SPA&Wellness alanlarında SPA masajı, hamam, sauna, buhar odası gibi olanaklarımız ve deneyimli personelimiz ile de hizmetinizdeyiz.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Eğlence ve Aktiviteler

Otelimizinde içerisinde bulunduğu bölgede yaz ve kış dönemlerinde birbirinden farklı ve birbirinden zevkli aktiviteler yapılmaktadır.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Aktiviteler

Mirada Del Lago

Kayak

Alaska Show

14 Şubat

Trekking

Tarifeli Erciyes Zirve Tırmanış

Downhill

Velo Erciyes(Gran Fondo)

Dağ Bisikleti(Mtb)

Atv Safari

Odalar ve Suitler

Mirada Del Lago

Standart Oda

Genişliği 22m² olan çift kişilik odalarımızda iki kişi için yatak (ayrı ayrı veya çift kişilik) ile açıldığında tek kişi için ekstra yatak olarak kullanılabilen bir kanepe bulunmaktadır. Renkli dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızın zemini tamamen laminant parke kaplıdır.

Tüm odalarımızda TV (müzik kanalları) mini bar, havalandırma, merkezi ısıtma, özel kasa, saç kurutma makinası, telefon (direkt hat), banyo (duşlu) ile konuklarımızın her türlü konfor beklentilerine hizmet verebilecek tarzda hazırlanmıştır. Tek oda tek banyodan oluşmaktadır.

Comfort Standart Oda

Genişliği 48m² olan Comfort Standart odalarımız, aynı zamanda Tesisimizin Aile odalarıdır. İki kişi için bir Yatak odası ile (ayrı ayrı veya çift kişilik), açıldığında tek veya iki kişilik ekstra yatak olarak kullanılabilen kanepe bulunmaktadır. Modern dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızın zemini tamamen Laminant Parke kaplıdır.Tüm odalarımızda TV (müzik kanalları) mini bar, havalandırma, merkezi ısıtma, özel kasa, saç kurutma makinası, telefon (direkt hat), banyo (duşlu) ile konuklarımızın her türlü konfor beklentilerine hizmet verebilecek tarzda hazırlanmıştır. iki odadan ve tek banyodan oluşmaktadır. Comfort odalarımızın bazıları iki yatak odalı, bazıları ise bir yatak odası ve bir oturma grubundan oluşmaktadır.

Engelli Odası

Bedensel Engelli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği 1 Adet Engelli odamız bulunmaktadır. Odamızın toplam genişliği 26 m² dir.

Jakuzili Grand Suit

Genişliği 86m² olan Grand Suite’lerimiz iki ayrı odadan oluşmaktadır. Birinci odamızda İki kişilik Yatak odası, ikinci odamızda açılabilen kanepeler ile Salon bulunmaktadır. Koridorda bir Lavobo ve Ebeveyn Yatak odasında Jakuzili Banyo mevcuttur. Modern dekorasyonuyla huzurlu ve rahat odalarımızda zemini tamamen Laminant Parke kaplıdır. Tüm odalarımızda TV (müzik kanalları) mini bar, havalandırma, merkezi ısıtma, özel kasa, saç kurutma makinası, telefon (direkt hat), banyo (duşlu) ile konuklarımızın her türlü konfor beklentilerine hizmet verebilecek tarzda hazırlanmıştır.

Kral Dairesi

Genişliği 117m² olup açık alan iki katlıdır. Özel dekorasyonlu Kral Dairelerimiz 2 büyük yatak odası, jakuzili banyoları, tek oturma odası ve elektronik şöminesiyle her türlü konforu sağlar. Sıra dışı dekorasyonu ve lüksü ile misafirlerimize eşsiz bir tatil imkânı sunmaktadır.