Bilgi ve Rezervasyon
+90 242 815 14 80

Genel Bilgi

Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Kazancı Holding'in ilk oteli olan Mirada Del Mar 2005 Haziran ayından itibaren hizmet vermektedir. ''Denize Bakış'' anlamına gelen Mirada Del Mar, doğal altın sarısı kumsalı, insanın ruhuna ferahlık ve tazelik veren bahçesinde koruduğu yüz yıllık çam ağaçları ile unutamayacağınız anlarla dolu mutlu ve huzurlu bir tatil sunmaktadır.

Benzersiz bir doğaya, tarihi zenginliklere sahip Kemer bölgesinde 100.000 m²'lik yeşil bir alana kurulu "Mirada Del Mar Hotel", Antalya kent merkezine 35 km., Uluslararası Havalimanı'na 45 km. uzaklıktadır. Doğa ve güneşin sakin denizde birleştiği 260 metre uzunluğundaki doğal kum plajında tatilinizin unutulmaz anlarını yaşayabilirsiniz.

542 oda, 1.108 yatak kapasiteli, tüm odalarda merkezi sistem klima, TV (uydu yayını), uluslararası görüşmeye açık telefon, emniyet kasası, minibar, halı zemin, banyolarda küvet, WC ve fön mevcuttur.

Ana restaurantımızda çocuk büfesi, diyet büfesi ve sigara içilmeyen alanlar mevcut olup Ana restaurantımızın haricinde 3 A la'carte restaurantımız mevcuttur. Rezervasyon yaptırarak Anatolia (Türk mutfağı), Pescado (Balık restaurantı), La Brezza (İtalyan mutfağı) restaurantlarda nezih bir atmosferde damak tadınıza uygun yemeklerimizi unutamayacaksınız.

Akdenizin sıcak ortamında 24 saat açık lobby bar, havuz bar, beach bar'da susuzluğunuzu giderebilir, siesta bar'da sessizliğin keyfini özel hazırlanmış kokteyleri içerek çıkarabilirsiniz.

Toplantılarınız veya kutlamalarınız için yararlanabileceğiniz konferans salonları, yorgunluğunuzu atacağınız Spa merkezi, sinema salonları, alışveriş olanağı sunan çarşısı, internet cafe ve sahilde bulunan diskosu ile hizmetinizdedir.

Hizmet Konsepti

Kalitenin temel ilke olarak benimsendiği Mirada Del Mar' da misafirlerin tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve büyük bir özenle hazırlanmıştır. ''Ultra All Inclusive'' sistemiyle hizmet sunulan Otelimizde her türlü konfora sahip standart odaların yanı sıra, özenle dekore edilmiş suit odalar da bulunuyor. Restaurant, bar, spa ve spor alanlarının oldukça ayrıntılarla hazırlandığı Mirada Del Mar'da uluslararası şirket toplantılarının yapılabileceği ve iş adamlarının çalışmalarını sürdürebileceği özel donanımlı toplantı salonları da bulunuyor.

Lokasyon

Bergama Kralı II. Aktalos akıncılarına "Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun" der. Akıncılar kralın bu emriyle yola çıkıp diyar diyar dolaşır ve sonunda Antalya'nın bulunduğu yere geldiklerinde, karşılarındaki eşsiz güzelliğe bakarak "Cenneti bulduk" derler. İşte o gün kurulan kent "Attalia", bu gün de size cenneti hissettirecek... Antalya sahili boyunca uzanan Alanya, Side, Manavgat, Kemer, Kaş, Finike, Serik, Demre (Kale) ve nice yerler unutulmaz tatiliniz için sizi bekliyor...

Kemer Hakkında

Kemer, yeşille mavinin buluştuğu nitelikli, konaklama, yeme-içme ve plaj tesisleriyle, yat limanlarıyla tarihi kentleriyle önemli bir turizm merkezidir. Yakınında tarihi yer olarak, Phaselis, Olimpos, gibi antik bölgelerin de bulunması başka bir çekiciliktir. Buralara karadan ve deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Ayrıca yörede ilgi çekici mağaralar da vardır. Bu Mağaralar Beldibi Mağarası Antalya'nın 27 km güneybatısında deniz kenarındadır. Burada tarih öncesi çağlara ait kalıntılar bulunmuştur.

Kurumsal Üyelikler

İnsan Kaynakları

Vizyonumuz

Mirada Del Mar olarak Vizyonumuz; içinde bulunduğumuz turizm sektöründe yüksek kalitede süreklilik ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, sürekli gelişim ve iyileştirme gösteren önemli bir marka olarak gerek bölgenin gerekse ülke turizminin değerlerine katkı sağlayarak tanıtımına ve gelişmesine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Misyonumuz ise; çağın getirdiği yeniliklere sürekli ve hızlı bir şekilde uyum sağlayarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine karşılık vermek ve tüm bunları gerçekleştirirken de bölgenin öncü tesislerinden biri olarak bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmek.

Mirada Del Mar olarak, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda bizimle çalışmak isteyen herkese fırsat eşitliği tanıyoruz ve Mirada Del Mar'a yapılan tüm iş başvurularını gizli tutuyoruz.

Mirada Del Mar ailesine katılmak için genel iş başvurularınızı ik@miradahotels.com adresine özgeçmişinizi göndererek gerçekleştirebilirsiniz.